Нормативно-правова база

Організація освітнього процесу в період карантину – нормативно-правове забезпечення

Наказ Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р. №71  “Про запобігання поширення інфекцій, спричинених коронавірусу COVID-19 в закладах освіти Одеської області”
Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. №406  “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19”


Закон України Про Освіту

Закон України Про професійно-технічну освіту
Національна доктрина розвитку освіти
тут


Наказ МОН України № 947 від 13.10.2010 р. "Про затвердження типової базисної структури навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ "
ТУТ
Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах
 Наказ МОН N 59 від 26.02011"Про затвердження Інструкцій з ведення журналів        обліку теоретичного та виробничого навчання              учнів професійно-технічних навчальних закладів"Положення про класного керівника
Порядок призначення і виплати стипендій


ТУТ

Про розрахунок середнього бала атестата
Положення про золоту медаль "За високі                  досягнення у         навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"


Лист МОН України від 22.05.2018 р. №1 /9-330 "Щодо виконання державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у закладах професійної ( професійно-технічної) освіти

        тутНемає коментарів:

Дописати коментар